Novinky

Formulář pro výměnu zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za nákup v našem e-shopu. Jsme rádi, že si vybíráte z naší nabídky, a pokud něco není úplně podle Vašich představ, jsme zde, abychom to napravili. Pokud jste nespokojeni s velikostí, barvou nebo stylem produktu, který jste obdrželi, rádi pro Vás zařídíme výměnu za jakýkoliv jiný kus, který bude více vyhovovat Vašim potřebám.

Prosím, vyplňte přiložený formulář a uveďte, jakou velikost, barvu nebo produkt si přejete jako náhradu. Jakmile obdržíme Vaše vrácené zboží, okamžitě se postaráme o zaslání nového kusu.

Chceme, abyste byli se svým nákupem naprosto spokojeni a zážitek z nakupování u nás byl pro Vás vždy příjemný. V případě jakýchkoliv dotazů nebo požadavků nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poskytneme veškerou potřebnou podporu.

S přáním krásného dne a těšením se na Vaše další nákupy,

Tým DEMI sport 

Formulář pro výmenu zboží

Formulář pro reklamace zboží

Vážený zákazníku,

je nám velmi líto, že se setkáváte s problémem u produktu zakoupeného v našem e-shopu. Naše prioritou je vaše spokojenost a chceme vám zajistit, že se vše vyřeší co nejrychleji a k vaší plné spokojenosti.

Prosíme, zašlete nám fotografie poškozeného zboží nebo výrobek vraťte zpět, abychom mohli reklamaci rychle a spravedlivě posoudit. Jakmile obdržíme potřebné informace, ihned se pustíme do řešení situace - ať už výměnou zboží nebo vrácením peněz.

Vážíme si vaší důvěry v naše produkty a chceme vám poskytnout pouze to nejlepší. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde pro vás a chceme, aby byl váš další nákup u nás zcela bez problémů.

S díky za vaši trpělivost a pochopení.

Tým DEMI sport

Formulář pro reklamaci zboží

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz